Virtuální realita – HTC VIVE

Ponořte se do fantastického světa virtuální reality. Pomocí speciálních brýlí a špičkově vybaveného Herního PC se přenesete do mnoha světů, realit, časových období a míst, kde zažijete nespočet zážitků, o kterých se vám ve skutečném světě ani nesnilo. Z našeho Virtuálního balíčku budete stoprocentně velice nadšeni + garance nejvyšší kvality a možnosti venkovního umístění.

Komu je určena?

Virtuální realita je zábavná a vhodná pro všechny, co chtějí zkusit něco nového. Je to ideální atrakce pro uživatele každého věku, avšak doporučený minimální věk je 13 let.

The VR museum of Fine Art (vzdělávací)

Ponořte se do světa umění. Můžete si z blízka prohlédnout portrét Mony Lissy se všemi detaily ve velice vysokém rozlišení. Nebo prozkoumat sochu Michelangelova Davida a nemáte čas ani prostředky vydat se do Florencie? Toto vše, a ještě mnohem více si můžete prohlédnout ve virtuálním světě The VR museum of Fine Art, které vám nabízí velice nevšední zážitky v pojetí virtuální reality ze světa umění.

Gnomes and Goblins (fantasy)

Zažijte svět malinkých Gnomů a lesních Goblinů. U nás můžete z blízka navštívit jejich malinké stromové království a prohlédnout si jejich roztomilé příbytky úzce spjaté s přírodou a vším kolem ní.

Msi Electric City (sci-fi)

Nyní zjistíte, jak bude vypadat elektrické město budoucnosti. S naší hrou Msi Electric City, se s pomocí virtuální reality podíváte do budoucnosti, ve které jdou veškeré fantazie stranou. Můžete zažít například pocit, jaké to je vznášet se nad terrabitovou propastí pomocí elektrikou poháněného vznášedla, nebo si také můžete prohlédnout, jak podle tvůrců bude vypadat příbytek v elektrickém městě pokroku.

The Body VR (vzdělávací)

Tato hra vám umožní rozšířit si vědomosti týkající se lidského těla a veškerých jeho funkcí. Jste-li lační po vědění, jak vypadá průřez lidským mozkem anebo jakou cestu absolvují krvinky v krevním řečišti, tuto nevšedně vzdělávací hru musíte vyzkoušet. Toto, a ještě mnohem více se můžete dozvědět v naší simulaci The Body VR.

The Lab (vzdělávací)

Virtuální laboratoř budoucnosti? Ano, přesně to je to pravé, co uspokojí sen každého, kdo si tuto velice obsáhlou a zajímavou hru vyzkouší. Po téměř celou dobu hraní, vás bude provázet velice přívětivý a ochotný robotický pejsek, který se moc rád nechá podrbat na zadečku či za ouškem a s ještě větší radostí vám bude aportovat zpět, vámi odhozené předměty. Hra The Lab umožňuje nespočet různých simulací od procházky po sluneční soustavě, až po zničení jádra bojovým dronem.

VR Multigames (akční)

Hra nabízí například bitvu světelným mečem a laserovou pistolí proti robotickým dronům, ale také i simulátor fotbalového golmana a střelbu z luku na robotické nepřátele.

VR Fun House

Navštivte svět plný zábavy a her. Tato simulace nabízí různé zážitky z velice zajímavého světa zasazeného do cirkusového prostředí. Hra má spoustu možností využití. Velice reálné, a ještě zábavnější, než byste očekávali.

The Tilt Brush (malování)

Kreslení z úplně jiné perspektivy. Neskutečná 3D simulace virtuálního malování, s nespočtem znakování, symboliky a různých dekoračních doplňků. Doporučujeme vyzkoušet a zažít na vlastní kůži možnosti 3D tvorby.