Akce na klíč

Umělecká agentura AG-ART PRODUKCE je firma z patnáctiletou tradicí. Během této doby získala velké zkušenosti v oblasti realizace tematických pořadů a firemních aktivit. Pokud máte zájem oslavit jakýkoliv významný den v kalendáři, případně uspořádat akci zaměřenou na nějakou oblast nebo téma, jste na správné adrese.

Den dětí, Halooween, sv. Valentýn-jen pár příkladů za všechny, ke kterým umíme vyrobit akci na klíč. Stejně tomu tak je v případě, že se rozhodnete stylizovat vaši akci do určité doby nebo oblasti (retro ples, hawaii párty nebo mafiánský večírek). Každou akci zajistíme jak po programové stránce, tak taky po stránce rekvizit a kulis. A nemusí to být kulisy obyčejné- na Váš ples ve stylu 30.let přivezeme historické automobily a motocykly. Na hawai párty pozveme opravdové exotické tanečnice. Možnosti jsou neomezené-stačí jen Váš nápad a naše kreativita, případně můžete všechno nechat na nás.

Součástí nabídky naší umělecké agentury je taky zajištění firemních akcí a outdoorových eventů. Podle zadání Vám vyspecifikujeme akci šitou na míru. Sportovní hry, adrenalinové odpoledne, pohledy do historie, western – to vše spojeno z aktivitami pro aktivní zapojení všech členů akce. Každý event realizujeme po stránce technického zabezpečení, zajištění lokace a doplňkových aktivit včetně cateringu.