Silácka show, kouzelníci, varietní vystoupení

Nabídka naší agentury se netýká jen tváří známých z televizní obrazovky. Pro každou Vaši akci jsme schopni zajistit celou řadu varietních a zábavných vystoupení pro všechny věkové kategorie.

V naší nabídce najdete kouzelníkybavičežonglérysilákyklaunytanečníky, hudebníky a spoustu dalších uměleckých vystoupení.

Součástí naší práce je i zajištění akcí pro školáky. Proto máme v naší nabídce celou řadu besed a pořadů pro všechny věkové kategorie. Naše nabídka začíná u mateřských škol a pokračuje přes školy základní až po nabídku pořadů pro středoškoláky.

V nabídce pro školky a školy jsou dětské pořady s Klauny z Balónkova, které dokáží jak pobavit, tak také skrytou formou něco naučit. Tady je nabídka pořadů.

Podle požadavku pořadatele je AGENTURA schopna zajistit jakýkoliv typ pořadu s určitou tématikou. K dispozici je několik typizovaných vystoupení a pořadů. V případě, že pořadatel nenalezne to, co potřebuje, AGENTURA pořad zkompletuje na klíč. Nabídka se týká jak tématicky zaměřených aktivit k určitému významnému datu (např..Valentýn, Den dětí), tak akcí se širším zaměřením (sportovní dny, firemní večírky a další akce).